klimatyzator ściennyklimatyzator multisplitklimatyzatory kasetonoweklimatyzatory przypodłogowo-sufitowesystem mcd

Kompleksowe usługi w zakresie montażu klimatyzacji w Szczecinie.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji dla domów, biur i mieszkań. Prowadzimy sprzedaż, montaż, serwis urządzeń do klimatyzacji. Cennik urządzeń klimatyzacyjnych.
Zaplanuj już w trakcie budowy instalacje do klimatyzatora, a my na koniec budowy zainstalujemy na czysto jednostki.
Posiadamy profesjonalny sprzęt do montażu, uruchomienia i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych.
 1. Wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzatorów typu Split, Inwerter Split.
 2. Wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzatorów grzewczo-chłodzących typu Spilit i Multi Split w wielu wariantach jednostek wewnętrznych tj.: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory przypodłogowo podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe, również w wersji Inwerter firmy Vaillant Saunier Duval. Katalog produktów ściągnij...
 3. Wykonujemy profesjonalny montaż instalacji klimatyzacji grzewczo-chłodzących MCD Digital Scroll (VRF). Jedna jednostka zewnętrzna 15 kW (17 kW grzewczej) lub 30 kW (34 kW grzewczej) i odpowiednio do tego: do 8 lub do 16 jednostek wewnętrznych. Idealne rozwiązanie dla dużych domów i hoteli oraz budynków komercyjnych o wielu pomieszczeniach i ograniczonym miejscu na zewnątrz.
 4. Wykonujemy montaż pomp ciepła firmy Vaillant. więcej...
 5. Wykonujemy profesjonalny serwis urządzeń klimatyzacyjnych firm Saunier Duval i Vaillant:
  1. Okresowy przegląd gwarancyjny, przedłużający okres gwarancji.
  2. Okresowe przeglądy instalacji klimatyzatorów: sprawdzanie stanu technicznego, czyszczenie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, dezynfekcje układów nawiewowych, wymiana filtrów pyłkowych.
  3. Okresową dezynfekcje urządzeń wewnętrznych zalecaną jak najczęściej ze względów na zagrożenie jakie niosą ze sobą bakterie np.: legionelloza, żyjące w układach klimatyzacyjnych.
  4. Rozłączanie jednostek zewnętrznych na czas remontu elewacji.
Zakres działania to Szczecin i okolice. Przy zakupie urządzeń i materiału z robocizną (usługa instalacyjna) zapłacicie 7 % VAT a nie 22 % ,dostaniecie od 2 do 5 lat gwarancji na piśmie i przez ten okres, pomoc w razie pytań i reklamacji - więcej... Czas reakcji w razie reklamacji do 24 godzin.

Na wszelki wypadek firmę ubezpiecza PZU
Strona główna | Oferta | FAQ | Galeria zdjęć | Kontakt | Linki